सुदूरपश्चिमएली समाज साउदी अरब द्वारा महिला च्याम्पियनसिप २०७४ को उपविजेता टिमलाई सम्मानकाठमाडौं : सुदूरपश्चिमएली नेपाली समाज साउदी अरब द्वारा WAFF महिला च्याम्पियनसिप २०७४ को उपविजेता नेपाली महिला फुटबल टिमलाई सम्मान गरिएको छ । एक औपचारिक कार्यक्रमका बीच उपविजेता टिमलाई नगद पुरस्कार सहित सम्मान गरिएको हो ।

खेलाडीहरुलाई सम्मान पत्र र प्रोत्साहन रकम स्वरुप रु १ लाख नगद समेत हस्तान्तरण गरिएको सामाजिक अभियान्ता रिता शाहीले जानकारी दिएकी छन् । उनिहरुलाई नगद पुरस्कार सहित सम्मान गरेर जेद्धाको विमानस्थल बाट बिदाई गरिएको पनि उनले बताएकी छन् ।

सम्मान तथा नगद पुरस्कार हस्तान्तरण कार्यक्रममा महा बाणिज्य दूतावासका महावाणिज्यदूत शत्रुध्वन पोखरेल,श्रम सहकार्यका प्रतिनिधि ताम्राराज काफ्ले, सुदूरपश्चिमएली नेपाली समाजका महासचिव केशव बहादुर सिंह , वरिष्ठ उपाध्यक्ष पदम महत, उपाध्यक्ष चक्र मल्ल, सचीव केशव सिंह धामी, सदस्य बाबुराम रिजाल एवं जेद्धा स्थित विभिन्न संघसस्थाका प्रतिनिधि, समाजसेवी लगायतको सहभागिता रहेको थियो।

Nationpati
सूचना विभाग दर्ता नंः 2044/077-78

Kathmandu
+977 01 9861780894 / 9843050426
[email protected]
[email protected]

विज्ञापनका लागि सम्पर्क


रीता शाही 9848222440
[email protected]
Copyright © 2023 Nationpati. All Rights Reserved. Developed by Volcussoft.