नेपाल एसीसी प्रिमियर कपको सेमिफाइनलमाकाठमाडौं । नेपाल ओमानमा जारी एसीसी प्रिमियर कप २०२४ को सेमिफाइनलमा पुगेको छ । सोमबार समूह ए को अर्को खेलमा कतारले मलेसियालाई ४ विकेटले हराएसँगै नेपालको सेमिफाइनल यात्रा पक्का बनेको हो ।

समूह ए बाट नेपालपछि अब साउदी अरेबिया मात्रै  ६ अंकमा पुग्न सक्ने समीकरण हुँदा एक खेल अगावै सेमिफाइनलमा पुगेको हो ।

नेपालले तीन खेलमा तीन जित हासिल गर्दै ६ अंक बटुलेको छ । समूहबाट दुईवटा टिम सेमिफाइनलमा जानेछन् । आजै भएको खेलमा कतारले मलेसियालार्ई पराजित गरेसँगै नेपालको सेमिफाइनल यात्रा सुनिश्चित भएको हो ।

साउदी अरब, कतार र हङकङले तीन–तीन खेलेर एक मात्र जित हासिल गरेका छन् । अब उनीहरुले एक खेल मात्रै खेल्न बाँकी रहेकाले ६ अंक ल्याउन सम्भव छैन । साउदी अरबले दुई खेल खेल्न बाँकी छ । एक खेल जितेको साउदीले बाँकी दुई खेल जितेमा ६ अंक ल्याएर नेपालसँग सेमिफाइनलमा प्रवेश गर्न सक्छ ।

ओमान नेट रन रेटमा माथि रहँदै शीर्ष स्थानमा छ । ओमान र यूएईबीच आज खेल हुँदैछ । यी दुई टोलीबीचको खेलमा पराजित हुने टोलीसँग नेपालले सेमिफाइनल खेल्ने सम्भावना देखिन्छ । प्रतियोगिता विजेताले मात्रै टी २० एसिया कप खेल्नेछ । एसिया कप टी २० विश्वकपपछि हुनेछ ।

Nationpati
सूचना विभाग दर्ता नंः 2044/077-78

Kathmandu
+977 01 9861780894 / 9843050426
[email protected]
[email protected]

विज्ञापनका लागि सम्पर्क


रीता शाही 9848222440
[email protected]
Copyright © 2023 Nationpati. All Rights Reserved. Developed by Volcussoft.